web pro živnost

Internetové stránky pro živnostníky

Internetové stránky pro živnostníky

Podnikáte? Internetové stránky pro živnostníky. Potřebujete kvalitní internetové stránky pro podporu Vašeho podnikání? Máme pro Vás moderní internetové stránky se snadnou obsluhou a mobilní šablonou internetových stránek. Balíček služeb internetových stránek pro živnostníky!

Webové stránky pro podnikatele

  • kompletní internetové stránky
  • mobilní grafické zpracování v základní ceně
  • jednoduchá úprava obsahu uživatelem
  • provoz na vlastní doméně pod HTTPS zabezpečením
  • propojení se sociálními sítěmi

Vaše podnikání bude vidět

web pro živnostVyužijte sílu internetu a buďte na internetu vidět. Díky moderní a efektivní webové prezentaci si Vás najdou zákazníci, kteří aktuálně hledají výrobky nebo služby, které Vy nabízíte. Díky kvalitnímu obsahu nebudete muset investovat do internetové reklamy, která je dnes dražší než v minulosti a její efektivita díky robotům nebo proklikům, kdy se jedná o omyl, velice klesá a pro Vás jako zákazníka je tak drahá a neefektivní.

Pomůžeme Vám s originálním obsahem pro nové internetové stránky za skvělou cenu nebo pro Vás obsah na míru vytvoříme. Díky originálnímu a srozumitelnému obsahu budete na pozicích ve vyhledávačích před Vaší konkurencí na výrazy, které jsou pro Vás skutečně důležité a propagace tak bude efektivní.

Web jako výkladní skříň Vašeho podnikání

Iinternetové stránky pro živnostníkynternetové stránky si můžeme představit jako obchod, prodejnu Vaší živnosti, která nikdy nezavírá a je tu pro nové zákazníky 24 hodin denně!

Webovky tak mohou neúnavně prezentovat Vaše produkty, služby nebo akční nabídky nonstop a Váš zákazník Vás může virtuálně navštívit kdykoliv a to nejen z počítače, ale snadno i z mobilního telefonu, naše internetové stránky jsou optimalizované pro správné zobrazení jak na PC tak na mobilním telefonu či tabletu.

Využijte také možnosti propojit internetové stránky s profilem na sociálních sítích jako Facebook či Instagram a i díky sociálním sítím přivedete nové zákazníky na Vaše firemní webové stránky.

Vlastní internetové stránky můžete pořídit také pro konkrétní produkt nebo službu. Monotématické webové stránky (produktové weby) mají vysokou efektivitu ve vyhledávání. Pokud máte strategickou službu nebo produkt, může se se na internetu prezentovat internetovými stránkami pro Vaši firmu, ale také pro konkrétní nabídku služby nebo produktu.

I pro Vás máme řešení webových stránek, kontaktujte nás a nabídka je tu hned!